Menü

ORS Rulman

Rulman, bir makine sisteminin en önemli parçasıdır. Sistemi hareket halinde tutan tek şeydir. Bisiklet, motosiklet, araba, kamyon ve endüstriyel araçlar olmak üzere her türlü araç için ors rulman hizmeti veriyoruz. Kaliteli rulman yelpazemiz arasında bilyalı rulmanlar, makaralı rulmanlar ve eğik temaslı rulmanlar bulunur. 

Tüm ürünlerimizde uygun fiyatlara sahibiz ve ORS marka rulmanları sizlere en kısa sürede teslim ederiz. Markanın kaliteli rulmanları pek çok ihtiyacı karşılama konusunda etkilidir. Firmamız, ors rulman kategorisinde oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Bu ürün çeşitliliği sayesinde de sektörün ileri gelen isimlerinden birisi olmayı başarıyoruz. 

Profesyonel Rulman Tedarikçisi 

Çok çeşitli uygulamalar için Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden ve kaliteli rulman çözümleri tedarikçilerinden biriyiz. Her türlü makine için rulman hizmeti veriyoruz. Kaliteli rulman yelpazemiz uygun fiyatlıdır ve bunları makul bir fiyata satıyoruz. Makaralı rulmanlar, otomobillerden uzaya kadar çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. İmalat, gıda işleme ve inşaat gibi çeşitli endüstrilerde kullanılırlar. Çeşitli sektörlere rulman hizmeti veriyoruz. Dolayısıyla; ors rulman modellerine firmamızdan sahip olabilirsiniz.