Menü

Hakkımızda

Hesaplı Rulman firması 1992 yılında İstanbul Polonya Pazarında kurulmuştur. Ürün yelpazesinde barındırdığı dünyanın önde gelen Rulman, Endüstriyel Ürün ve Güç Aktarım Sistemleri markaları ile seçkin Türk sanayici ve endüstriyel kuruluşların tercih ettiği yedek parça ve tamir-bakım ürünleri tedarikçilerinden biridir.


Firmamız DEMİR-ÇELİK, MADENCİLİK, ÇİMENTO, ENERJİ, KAĞIT VE AMBALAJ SANAYİ, TARIM MAKİNELERİ İMALATI, DEMİRYOLU, GIDA, DENİZLİCİLİK, TEKSTİL ve KİMYA gibi üretici firmaların teknik sistemlerinde ihtiyaç duyduğu rulmanları, ithalatçısı olduğumuz yüksek kaliteli markalar ile Hesaplı Rulman sayesinde daha uygun fiyatlara, uzun ömürlü ve orijinallik esasına dayanan çalışma prensibi ile güvenilir rulman ve sınırsız destek hizmeti alabilmektedirler. 


Tedarikçisi olduğumuz rulman markaları; FAG, SKF, İNA, ZKL, URB, KOYO, DODGE, TMB, ORS, ART, ZWZ, NACHİ, TİMKEN, MCGILL, İKO, REXROTH, GRW, FAFNIR, EZO, NADELLA, ABBA, EWELLİX gibi lider markalardır.


Geniş Ürün Çeşitliliği

Geniş tedarikçi tabanımız ile 90.000’in üzerinde ürün çeşidine tek noktadan erişebilme imkanı sağlayan Hesaplı Rulman, işletmelerin Güç Aktarım ve Hareket Kontrol ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayabilme yetkinliğine sahiptir.


Yüksek Bulunabilirlik

Avrupa’da bulunan lojistik merkezlerimizde toplam 20.000 m2 kapalı alan üzerinde tüm kritik ürün çeşitlerini stok bulundurarak olası ürün teslim gecikmelerini ve üretim duruşlarını azaltma imkanı sunuyoruz.


Hızlı ve Güvenilir Lojistik

Ülke çapında hizmet verdiğimiz sayısı 2000’e yaklaşan işletmeye zamanında ve doğru teslimat garantisi sunabilmemizin tabanında güçlü bir teknoloji ve iş yazılımları altyapısı bulunmaktadır.

Geniş tedarikçi tabanımıza kesintisiz ulaşmanıza imkan sağlayan sipariş arayüzlerimiz, tüm depolarımızı birbirine bağlayan ve ürünler işletmenize teslim edilene kadar geçen süreçleri takip ettiğimiz elektronik lojistik sistemlerimiz birlikte çalışarak ihtiyaç duyduğunuz ürünleri derhal tedarik edebilen bir lojistik ağına sahip olmamızı sağlıyor.

"Kaliteli ve Hesaplı
Rulmanın Adresi"
Hakkımızda